EY otsib järgmist Eesti Aasta Ettevõtjat


Algas EY Eesti Aasta Ettevõtja konkurss, mis kulmineerub veebruari lõpus aasta ettevõtja ning elutööpreemia laureaadi väljakuulutamisega. EY Eesti Aasta Ettevõtja konkursile on osalema oodatud kõik Eesti ettevõtete omanikud, kelle äriühing on tegutsenud vähemalt kolm aastat, selles töötab minimaalselt kümme inimest ning möödunud aasta käive ulatus vähemalt kahe miljoni euroni.

Loe lisaks

Egon Veermäe: ma ei näe, et riik otsiks tervishoiu rahastuskriisile lahendusi süsteemi seest

Tervisekriis on selgelt ilmestanud, et ainuüksi tööjõumaksudest sõltuv tervishoiu rahastussüsteem on ajale jalgu jäänud ja vajab põhjalikku suunamuutust. Innovatiivsed ja edasiviivad lahendused ei tule aga ainuüksi tervishoidu lisaraha süstimisega, vaid riik peaks võtma vastutuse pikaajalise strateegilise plaani eest, kirjutab Eurora Solutionsi õiguse ja tolliteenuse juht Egon Veermäe.

Egon Veermäe / Foto: Teenusmajanduse Koda
Loe lisaks

Ministeeriumis valmis plaan saata sotsiaalmaks ajaloo prügikasti

Maris Jesse Teenusmajanduse Koja ärihooaja avaüritusel // Foto: Erlend Štaub

Sotsiaalministeeriumis on ette valmistatud sotsiaalmaksu lõhkuvat reformi, mis eraldaks ravi- ja pensionikindlustuse rahastusallikad, märkis äsja ministeeriumi tervisala asekantsleri ametist lahkunud Maris Jesse Teenusmajanduse Koja Haigekassa tulevikule keskendunud arutelu avasõnas.
Loe lisaks

Uudiseid sõpradelt / Noore ettevõtja konkurss otsib uut võitjat

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja LHV ootavad noori, kuni 35-aastaseid Eesti ettevõtjaid kandideerima noore ettevõtja preemiale. Preemia eesmärk on tunnustada ja juhtida tähelepanu noorte ettevõtjate saavutustele ning innustada noori veelgi enam ettevõtlusega tegelema. Preemiale saab kandideerida 7. septembrini ning võitja kuulutatakse välja 7. oktoobril.

Loe lisaks

Arhiiv

.