Teenusmajanduse Kojaga liitus Raimo Ülavere Coaching


Suur rõõm on tervitada Teenusmajanduse Koja värskeimat liiget Raimo Ülavere Coaching! 13+ aastase kogemusega koolitusfirma missioon on aidata edukatel inimestel teha positiivseid muutusi nii oma käitumistes kui hoiakutes.Loe lisaks

Toimus töörände infohommik

18. märtsil toimus Siseministeeriumi korraldatud infohommik teemal "Töörändega seotud väljakutsed". Siseministeerium andis ülevaate rändestatistikast, olukorrast Eesti tööjõuturul ja töörändega seotud probleemidest ning PPA tegi ülevaate migratsioonijärelevalvest 2020. aastal. Ühisele infohommikule olid kaasatud nii tööandjate organisatsioonid kui erialaliidud.
Loe lisaks

Teenusmajanduse Koja Üldkoosolek valis uue juhatuse ja nõukogu

Teenusmajanduse Koja Üldkoosolek valis 2.12.2020 toimunud koosolekul ühehäälselt nii uue juhatuse kui nõukogu. Juhatus jätkab endises koosseisus: juhatuse esimees Jaan Pillesaar (Helmes AS), Märt Haamer (Overall Eesti AS) ja Margus Mets (KPMS & Partnerid OÜ). Uues nõukogus on esindatud 19 liiget koja liikmesettevõtete seast. Nõukogu juhib Kaarel Ots. Nii juhatuse kui nõukogu volituste tähtaeg on kolm aastat.
Loe lisaks

Arhiiv

.