Filtreeri postitusi

Kuidas töötab juhatuse liikme vastutuskindlustus?

IIZI Kindlustusmaakler AS koostöös advokaadibürooga Sorainen korraldasid taas üle mitme aasta juhatuse liikme vastutuskindlustuse (D&O) seminari. Esinesid Soraineni partner ja vandeadvokaat Norman Aas, Soraineni Leedu kontori advokaat Indrė Pelėdaitė, Lloyds’i Coverholder’i Polarise tegevjuht ja D&O kindlustaja Peter Schlamberger ning IIZI kindlustusmaakler Helen Evert. Toome teieni kokkuvõtte seminaril käsitletud teemadest.

Loe lisaks

Teenusedisain kui uus turundus

Eesti majandus on peaasjalikult teenusepõhine. Teenused moodustavad riigi toodangust enam kui 2/3, mis tähendab, et teenuste korraldamisel lasub suur osakaal majandusliku lisaväärtuse loomisel. Rohujuure tasandil, kui inimese kokkupuutel teenusega tunneb ta ennast hästi ja õnnelikuna, saades soovitud väärtust, siis on ta nõus ka vastavalt kõrgemat hinda maksma ja see toidab majandust otseses mõttes.

Identity juhataja, teenusedisainer ja strateeg Ants Lusti
Foto: Alina Birjuk

Loe lisaks

Mõtted targa Eesti suunal ja pilguheit aastale 2021

Foto: Andri Peetso. Brand Estonia

On olnud teguderohke aasta, kuhu mahtus palju huvitavaid kohtumisi, haaravaid mõttevahetusi ja toredaid ühiseid koosviibimisi. Arutelud meie töögruppides on alati inspireerivad ja tulvil uutest ideedest. Me oleme siiralt tänulikud, et saime jälle aasta jagu üheskoos tegutseda ja Targa Eesti suunal liikuda. Järgnevalt leiad lühikese kokkuvõtte peamistest teemadest, millega 2021. aastal mõõtu võtsime. 
Loe lisaks

CIVITTA tähelend Tartust: meie ärimudel võimaldab aidata korraga nii inimesi kui ühiskondi

Civitta kontor Tartus. Foto: Kristjan Mõru

Alates asutamisest kaheksa aastat tagasi on CIVITTA arenenud juhtivaks Ida-Euroopas ja Põhjamaades tegutsevaks juhtimiskonsultatsiooni ettevõtteks, kus töötab rohkem kui 350 konsultanti 28 kontoris, mis asuvad 17 riigis. Lisaks on CIVITTA-ga seotud 200 tarkvarainseneri. CIVITTA rahvusvaheline peakontor asub Eestis Tartus. Ettevõte pakub kvaliteetseid ja põhjalikule analüüsile tuginevaid konsultatsiooniteenuseid nii eraettevõtetele, valitsusasutustele kui vabaühendustele ning aidatakse neil muuta oma tegevusvaldkonda, suurendades uuendusmeelsust, tõhusust ja liikuvust.

CIVITTA eduloost, väljakutsetest ja innovaatilistest lahendustest räägib ettevõtte juhtivpartner Ander Ojandu.

Loe lisaks

Arhiiv