Teenusmajanduse koda

Juhatus

JAAN PILLESAAR, juhatuse esimees
Helmes AS

"Võtsin Koja juhtimise vastutuse kanda sellepärast, et iga inimene peaks oma elus tegema vähemalt ühe heategevusliku, ühiskonnale kasuliku projekti. Oleme Kojas oma projektiks valinud teema, milles näen suurimat loodavat väärtust ühiskonnale – kaasaegse tehnoloogia ja majandusteaduse rakendamine kogu ühiskonna teenistusse. Kui Teenusmajanduse Koja visioon tulevikuühiskonna korraldusest õnnestub ellu viia, saab Eestist eeskujuriik tuleviku maailmale. Kõikide Eesti kodanike elatustase tõuseb märgatavalt. Ja kõigi nende riikide heaolu, kes Eestist seejärel eeskuju võtavad."

Jaan on üks Targa Eesti algatusrühma liikmeist ja Teenusmajanduse Koja asjutajatest. Tal on enam kui 20-aastane juhtimiskogemus IT-sektoris ning tema käes on Helmes kasvanud Eesti üheks juhtivaks tarkvaraettevõtteks. 


MÄRT HAAMER, juhatuse liige

Overall Eesti AS

Märt vastutab foto- ja videotehnika ning tarkvaralahenduste müügi ja turunduse eest ettevõttes, mille aastakäive on tänaseks kasvanud üle 5 miljoni ja töötajate arv üle 70. Tema abiga on Overall täna üks Eesti juhtivaid digitaaljäädvustuste lahenduste pakkujaid. 

MARGUS METS, juhatuse liige
KPMS & Partnerid OÜ