Kommenteeri

Teenusmajanduse Kojaga liitus Pedersen & Partners


Suur rõõm on tervitada Teenusmajanduse Koja liikmete seas Pedersen &Partners'it, globaalselt tegutsevat ettevõtet, mille fookuseks on juhtide ja võtmeisikute sihtotsing.

Oleme Eestis tegutsenud üle 15 aasta. Viimase nelja aasta vältel oleme oma missiooniks ja südameasjaks võtnud Eesti eri valdkondade ettevõtete abistamise globaalsel laienemisel.

Me aitame leida võtmeisikuid, kes ettevõttele lisaväärtust loovad ning kasvatavad edukust nii kodu- kui välisturgudel.

Tänu Pedersen&Partnersi rahvusvahelisele taustale suudame aidata ettevõtetel leida eksportturgudele võtmerolle, aga ka Eestisse spetsiifiliste valdkondade kompetentsidega inimesi tuua.

Oleme ettevõtetele partner, kes annab nõu ka selle osas, millised on olulised tegurid laienemisel. Samuti saame projektidesse kaasata oma kolleege eri riikidest, sh eri valdkondade eksperte (näiteks finantsteenused, IT, riskikapital, tööstus, tarneahel,  kaubandus,  kinnisvara, jpt).

Tahame Teenusmajanduskoja tegemistesse aktiivselt panustada, samuti aidata kaasa Eesti juhtimiskultuuri arengule, et võiksime saada konkurentsivõimeliseks mitte ainult naaberriikides, vaid kogu maailmas.


Pedersen & Partners Eesti OÜ

Kairi Raudmets     Signe Vilipus
Juhatuse liige        KonsultantFotod: Pedersen & Partners Eesti OÜ

Lisa kommentaar

Email again: