Kommenteeri

Uudiseid partneritelt: Algas kampaania "Soovime Sind teenindada!"

Foto: Andres Raudjalg // Brand Estonia

Eesti Väike-ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA) käivitas sotsiaalse reklaamikampaania „Soovime Sind teenindada!“ motiveerimaks inimesi vaktsineerima, et majandust hoida avatuna. Üksiti kutsume üles lõpptarbijatele oma teenuseid ja tooteid pakkuvaid ettevõtjaid nimetatud kampaaniaga ühinema.

Novembrist kuni jaanuari 2022 lõpuni kestev kampaania on suunatud seni vaktsineerimata inimestele ja tervishoiutöötajatele. Kampaaniaga liitunud ettevõtjad teevad sooduspakkumisi neile, kes esitavad immuniseerimistõendi, mis on saadud vahemikus 15.11.2021-31.01.2022, ning pakuvad tervishoiuasutuste töötajatele tänutäheks suure pühendumise eest soodustusi, sõltumata immuniseerimistõendi väljaandmise ajast.

Vaktsineerimine on vabatahtlik ja iga inimese individuaalne otsus. Sama vabatahtlik on ka EVEA veetav kampaania - eesmärgiga tagada ühiskonna normaalne toimimine.

Soodustuste pakkujate ring ei piirdu vaid külalislahkuse sektoriga, tahame kaasata erinevaid valdkondi. Me võidame kõik, kui suudame motiveerida kõhklejaid vaktsineerima, suurendades seeläbi klientuuri, kel on lubatud vaba liikumine ja seega ka tarbimine.  

Iga ettevõte paneb ise paika oma sooduskampaania reeglid. EVEA reklaamib neid ettevõtteid kampaania lehel, sotsmeedias ja tavameedias.


Kuidas liituda?

Kampaaniaga liitumiseks palun saata soov aadressile: kampaania@evea.ee märgusõnaga “Pakkumine”, näidates ettevõtte ja kaubamärgi nime, mille all tegutsetakse, asukoht, veebilehe aadress, kokkuvõtlikult oma pakutav toode/teenus ja soodustus, kontaktisiku nimi, e-post ja telefon. Võimalusel palume saata ka logo (logo peab olema JPG või PNG formaadis).

Kampaaniast lähemalt ja kampaania tingimustest saab lugeda kampaanialehel: https://evea.ee/kampaania-2021/

Eesti- ja venekeelset pressiteadet saab lugeda siin: https://evea.ee/pressiteadeestrus-eesti-ettevotjad-kaivitavad-suurkampaania-soovime-sind-teenindada/.


Loodame ühisele jõule!

Heade soovidega
Heiki Rits, EVEA president

Lisa kommentaar

Email again: