Juhatus

Koja juhatuses on 15 liiget liikmesettevõtete seast.

Juhatuse esimees

Pilt. Jaan Pillesaar

Jaan Pillesaar
Helmes AS

Jaan on üks Targa Eesti algatusrühma liikmeist ja Teenusmajanduse Koja asjutajatest. Tal on enam kui 20-aastane juhtimiskogemus IT-sektoris ning tema käes on Helmes kasvanud Eesti üheks juhtivaks tarkvaraettevõtteks. Jaan juhib ka Koja makstutöörühma ja seisab kindlalt targa töö ettevõtete maksupoliitika eest.

Juhatuse liikmed

Pilt. Kaido Kaljulaid

Kaido Kaljulaid
FinanceEstonia MTÜ

Kaido omab pikka töökogemust nii finants- kui ka IT-sektoris. Ta on üks TMK asutajatest ja Koja esimene juhatuse esimees. Samuti on ta finantsteenuste klastri FinanceEstonia juhatuse liige ning TMK hariduse- ja tööelu töörühma liige.

Pilt. Ander Ojandu

Ander Ojandu
Civitta Eesti AS

Ander on tegutsenud konsultatsioonivaldkonnas 1998. aastast. Ta on Baltikumi ühe suurima konsultatsiooniettevõtte Civitta üks omanikest ning Eesti kontori partner, keskendudes peamiselt strateegilise planeerimise, EL rahastamisvõimaluste ja innovatsiooni arendamisele. 2014.aastast on ta ka TMK juhatuse liige.

Pilt. Ants Lusti

Ants Lusti
Creative Union AS

Ants on tegutsenud enam kui 20 aastat reklaami, turunduse ja disaini valdkonnas juhtides erinevaid ettevõtteid. Viimased 5 aastat on ta tegevussuunitlus koondunud üha enam teenusedisainile, tootearendusele ja ärimudelite disainimisele. Ants on oma kogemusega nõustanud enam kui 200 ettevõtet.

Pilt. Inga Raukas

Inga Raukas
Allianss Arhitektid OÜ

Inga on võitnud palju arhitektuurivõistlusi ja 3 Eesti Kultuurkapitali preemiat. Lisaks osalenud mitmete rahvusvaheliste konkursside žüriis ja tegelenud autoriõiguse teemadega. Ta on Arhitektuurikeskuse üks asutajatest ja alates 2014. aastast disainikiirendi DStarter asutaja ja nõukogu liige.

Pilt. Maire Milder

Maire Milder
Baltika AS

Mairel on pikaajaline juhtimiskogemus moe ja disainivallas ja oluline roll Baltika arenemisel rahvusvaheliseks moerõivaid pakkuvaks ettevõtteks. Baltika on aastaid koondanud ka selles valdkonnas tegutsevaid ettevõtteid laiemalt. Maire on tegev ka Eesti Disainikeskuse nõukogus.

Pilt. Merlin Salvik

Merlin Salvik
Advokaadibüroo Hedman Partners & CO OÜ

Merlin on kogenud ekspert äriõiguse, omandamiste ja ühinemiste ning tööõiguse alal. Täna on tema kireks Eesti alustavate tehnoloogiafirmade asutajate ning investorite nõustamine rahastamise ning partnerlussuhete alaste kokkulepete sõlmimisel. Merlin on 2013. aastast TMK juhatuse liige ja 2011. aastast hariduse töögrupi liige.

Pilt. Märt Haamer

Märt Haamer
Overall Eesti AS

Märt vastutab foto- ja videotehnika ning tarkvaralahenduste müügi ja turunduse eest ettevõttes, mille aastakäive on tänaseks kasvanud üle 5 miljoni ja töötajate arv üle 70. Tema abiga on Overall täna üks Eesti juhtivaid digitaaljäädvustuste lahenduste pakkujaid. Märt on 2014. aastast ka TMK juhatuse liige.

Pilt. Sven Papp

Sven Papp
Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ

Sven on Eesti üks juhtivaid ning pikaajalisema kogemusega tehingutele ja ühinguõigusele spetsialiseerunud advokaate. Tal on põhjalik rahvusvaheline kogemus nii advokaadi kui ettevõtte juristina. Sven on 2014. aastast TMK juhatuse liige.

Pilt. Toomas Danneberg

Toomas Danneberg
Estonian Business School

Toomasel on pikaajaline konsultatsioonikogemus strateegilise turunduse ja äriarenduse vallas. Haridusasutuse juhina, õppe- ja arendusprorektorina näeb ta võimalusi, kuidas arendada Eesti teenusmajandust kui sektorit ning aidata kaasa Eesti tarkade teenuste ekspordile.

Evelyn Sepp

Riin Ehin
Bravo Healthcare OÜ

Ivar Veskioja
1Office OÜ

Jaanus Mägi
Advokaadibüroo Magnusson OÜ

Jaanus Põder
Envoice OÜ