Estonian Business School

Teenusmajanduse Koda ja EBS sidusid 2013.aastal koostöölepingu, mille raames on välja töötatud teenusmajanduse valdkonna õppemoodul ning tehakse koostööd mitmetes nii sektorit kui kooli ja õppetööd puudutavas küsimuses.

EBSi bakalaureuse õppekava nõukogu esimehe Toomas Dannebergi sõnul annab koostöö Teenusmajanduse Koja ja sinna kuuluvate ettevõtetega äriülikooli tudengitele vajaliku praktilise kogemuse ja eelise ühe suurima majandussektori tööjõuturule sisenemiseks.

„Teenusmajanduse olulisus tööstusmajandusega võrreldes üha kasvab, mistõttu vajab ka tööturg rohkem teenus- ja teadmispõhist majandust tundvaid spetsialiste. Oma koostööpartneritele Teenusmajanduse Kojast pakume võimalust olla kaasatud ülikooli õppeprotsessi, et koolitada uusi häid oskusspetsialiste oma ettevõtete tarkade teenuste arendamiseks ja korraldamiseks. Tudengid saavad ülevaate näiteks teenuse arendusest ja disainist, loovprotsesside juhtimisest ja teenuste turundusest. Kõik tudengid läbivad ka teenusmajanduse alase praktika,“ rääkis Danneberg.